KONTAKT PŘIDAT NEBO UPRAVIT UBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ HOME

DETAIL UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

ZÁKLADNÍ INFORMACEVYBAVENOST UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍUBYTOVACÍ ZAŘÍZENÍ NA MAPĚON-LINE REZERVACE

Hotel Roosevelt

Hotel Roosevelt

Rooseveltova 18
41201  Litoměřice

Hotel Roosevelt *** má celkovou kapacitu 32 pokojů s 64 lůžky. Poskytujeme ubytování na jednolůžkových, dvoulůžkových a trojlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, televizor s českými i mezinárodními programy, minibar, telefon. V prostoru celého hotelu je k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Recepce hotelu je otevřená 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Recepce poskytuje hostům aktuální kulturní a sportovní přehled.
Hostům je k dispozici hotelový bar a restaurace, ve které nabízíme českou i mezinárodní kuchyni a speciality šéfkuchaře. Během pracovního týdne jsou podávána zvýhodněná obědová menu (polévka, hlavní pokrm), hosté mohou využít také salátový bufet. Restaurace je otevřena denně od 11-22 hodin. V případě zájmu si hosté mohou objednat večeři o třech chodech (polévka, hlavní pokrm, zákusek) v ceně 250 Kč/ osoba. Každý pátek se v hotelové restauraci konají swingové hudební večery kapely Old Stars Band. Rezervace míst je na objednávku.
Telefon :+420416733595
www :www.hotel-roosevelt.cz
GPS :50.5365376, 14.1351980
oblast : České středohoří, Děčínské 
cena :Jednolůžkový pokoj 1050 Kč/ noc
Dvoulůžkový pokoj 1600 Kč/ noc
Trojlůžkový pokoj 2100 Kč/ noc

Ceny za ubytování jsou včetně snídaně.
zajímavosti v okolí, tipy na výlet :Radobýl, Milešovka, možnost využití lodi Porta Bohemica, výlety do Zoo v nedalekém Ústí nad Labem či Děčíně, zámky Ploskovice a Libochovice, Terezín - Malá Pevnost, cyklotrasy podél Labe, turistické stezky v Českém středohoří a mnoho dalších zajímavých turisticky atraktivních cílů.


© 2010 - 2023 TCMP s.r.o.


Reklama:
Nejlevnější nákladní pneu najdete v e-shopu na adrese www.lkwpneu.cz.
cisterny
Půjčovna lodí Vltava - lodě přivezeme, odvezeme a zapůjčíme vše potřebné - www.sportbp.cz.